Informacje o firmie

Firma TORO powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku motoryzacyjnego, firm i gospodarstw domowych, oferując swoim klientom najwyższą jakość nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w dynamicznie rozwijającej się branży mobilnych myjni parowych. Metodę tę cechuje niskie zużycie wody, minimalne wykorzystanie detergentów, brak ścieków oraz pełna niezależność jednostki mobilnej.

Wykonujemy usługi na terenie prywatnych posesji, firm i parkingów. Nie wymagamy dostępu do prądu i wody.

Rozpocznij z nami współpracę już dziś!

CZYSTOŚĆ

Świadczymy usługi pielęgnacji i mycia parą samochodów oraz innych powierzchni w wybranym przez klienta miejscu i czasie. Działamy na terenie Łodzi, Pabianic, Łasku, Zduńskiej Woli i Sieradza.

Metoda czyszczenia parą ma nieograniczony zakres zastosowań, a najczęściej sprawdza się przy myciu karoserii, wnętrz samochodów, dezynfekcji tapicerki, podłóg, dywanów, elewacji itp.

Efekt czyszczenia parą zadowoli najbardziej wymagających klientów, gdyż łączy nowoczesną technologię z profesjonalnym i energicznym zespołem. Mycie przy użyciu zjonizowanej suchej pary wydobywa kolor i głębię powłoki lakierniczej, tworząc ochronę przed niekorzystnym działaniem słońca, deszczu i soli. Umożliwia również rezygnację ze szkodliwych detergentów, które źle wpływają na lakier, elementy chromowane i plastikowe, a także środowisko naturalne.

Dzięki myciu parowemu nie powstają ścieki, a to oznacza nie tylko działania proekologiczne, ale także możliwość wykonywania usług wewnątrz pomieszczeń lub pojazdów bez ryzyka zalania. Co równie ważne, czas schnięcia tapicerki jest zdecydowanie krótszy w porównaniu z tradycyjnym myciem.

Ogromną zaletą jest także doskonałe wnikanie w trudno dostępne miejsca, usuwanie brudu z zakamarków. Wysoka temperatura pary dodatkowo dezynfekuje, eliminuje bakterie, roztocza, wirusy i grzyby, neutralizuje brzydkie zapachy, pozostając jednocześnie bezpieczną dla czyszczonych powierzchni.

CZAS

Naszą ofertę kierujemy do nowoczesnych i praktycznych, a także zapracowanych odbiorców, którzy cenią swój czas, nie chcą tracić go na dojazd do myjni i oczekiwanie na umycie i sprzątnięcie auta. Warto zaoszczędzić choćby godzinę i wykorzystać ją bardziej efektywnie: na pracę, dla rodziny lub po prostu dla siebie. Dzięki zamówieniu naszej mobilnej myjni parowej zyskujesz cenny czas dla swojej firmy lub bliskich.

WYGODA

Przy tak zawrotnym tempie życia i tak wielu obowiązkach dnia codziennego warto postawić na pewne udogodnienia i dać się wyręczyć przy koniecznych a czasochłonnych i mało ciekawych zajęciach. Dojazd do myjni i oczekiwanie są męczące i kosztowne. Zawsze możesz mieć czysty samochód, dom lub firmę, wystarczy jeden telefon do nas, a my wykonamy usługę w dogodnym czasie i miejscu. Zadbamy o czystość, kiedy Ty będziesz w pracy, w domu czy na spotkaniu.

Kontakt z nami

Masz pytania lub chcesz zamówić usługę? Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń do nas lub napisz na adres e-mail.
(+48) 535 494 973
biuro@toro-myjnia.pl